داوطلبان گرامی می توانند برای مشاهده امتیاز خود، بهبخش مسابقات مراجعه نمایند.بدیهی است نفرات برتر هر رشته نیز هفته اول بهمن ماه از همین طریق اعلام خواهد شد.
دکتر آرام رئیس پژوهشکده گفت: در این دوره از مسابقات قرآن و عترت از نظر ثبت نام کنندگان و شرکت کنندگان رشد بسیار مناسبی داشتیم که از نظر نسبت دانشجو به شرکت کننده در مسابقات واحد ملایر رتبه اول را با شرکت 3940 نفر، واحد نجف آباد با  شرکت 5300 نفر و  واحد تهران مرکزی رتبه سوم  به ترتیب بیشترین شرکت کنندگان در سطح کشور را داشتند. واحدهای شیراز، اراک، مشهد، اردبیل، اهر، تهران جنوب و برخی دیگر از واحدها، آمار دانشجویان شرکت کننده قابل توجهی داشتند.
دکتر آرام ضمن تشکر از کلیه دست اندرکاران برگزاری مسابقات گفت: واحدهای دانشگاهی و شرکت کنندگان می توانند امتیاز خود را از طریق سایت تسنیم مشاهده نمایند.
وی افزود:
واحدهای دانشگاهی و مسؤلان کانون های قرآن و عترت بایستی امتیازات واحدها را دانلود و جهت اهداء هدایای افراد دارای امتیازات پیش بینی شده در آیین نامه مسابقات قرآن و عترت دانشگاه اقدام نمایند.
رئیس پژوهشکده در پایان ضمن قدردانی از تمامی استادان و دانشجویان شرکت کننده در این مسابقات یادآوری کرد:
سه نفر برگزیده از هر رشته که با توجه به 10 رشته دانشجویی و 4 رشته استادی جمعاً 42 نفر می شوند، در اختتامیه مسابقات سراسری قرآن و عترت که اواخر اردیبهشت ماه سال 91 در یکی از واحدهای دانشگاهی منتخب برگزار خواهد شد مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت .


.: :.

  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ
  • mouse code

    كد ماوس